Univerzálna zdravotná stolička Therapia Standi

STANDI je špeciálna a súčasne minimalistická zdravotná stolička škandinávskeho typu pre aktívne dynamické sedenie so správnym podoprením chrbta. Je vhodná iba pre krátkodobé a často prerušované sedenie pri rôznych pracovných činnostiach, napr. zvýšené sedenie pri výškovo nastaviteľných stoloch, lekárske sedadlá, ordinácie, výrobné linky, sedenie pri strojoch, recepcia, pokladne domácej pracovne i detské a študentské izby. Stolička Standi ponúka efektívne ergonomické riešenie všade tam, kde nie je dostatok miesta na plnohodnotnú zdravotnú stoličku alebo pri minimálnych požiadavkách na komfort. Stolička Standi je určená výhradne menším až stredným štíhlym postavám, nehodí sa pre osoby vysoké a robustné. Pokiaľ požadujete maximálne pohodlie pre neprerušované dlhé sedenie pri počítači, popr. ak máte nejaké bolestivé prejavy pri sedení, vyberte si niektorý z vyšších modelov Therapia, odporúčame BODY+ alebo ENERGY+.

– Štandardné varianty ponúkame s čiernou farbou kovu
– MEDIC varianty ponúkame s chrómovou farbou kovu

Záruka 5 rokov.

Tabuľka rozmerov
Vymazať
599,00 679,00  s DPH

Záruka 5 rokov

Český výrobok

Patentované a chránené

Riešenie na mieru

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.cz

Univerzálna. Zdravotná. Odolná.

STANDI predstavuje minimalistickú verziu zdravého dynamického sedenia škandinávskeho typu pre najrôznejšie prostredie. Nedostatok miesta, časté vstávanie zo stoličky, dezinfekciaschopnosť, zvýšené sedenie alebo študentská izba-tam všade bude STANDI to správne riešenie. Vhodné pre skôr štíhlejšie a stredne vysoké postavy.

Unikátny design

Špeciálne tvary sedadla a opierky sme vyvíjali 2 roky. Ponúka skvelú aktiváciu vitálnych funkcií a zaistí optimálnu podporu tela pri krátkom sedení. Originálny slovenský dizajn je chránený priemyselným vzorom.

Malá, ale plne funkčná

Aj keď pôsobí minimalisticky, ponúka STANDI plné funkčné nastavenie a skvelú ergonómiu. Výška a hĺbka sedu, výška chrbtovej opierky, sila a aretácia záklonu, skvelá bedrová opierka a negatívny sklon sedadla. Opačné sedenie s opretým hrudníkom? Nie je problém…

S hlavou v oblakoch

Máte výškovo nastaviteľný stôl a pri práci chcete kombinovať sedenie a státie? Potom je ideálna zvýšená verzia STANDI s nastaviteľným oporným kruhom. Vyberte si model s podrúčkami alebo bez nich.

Stolička múdra v detailoch, revolučná v materiáloch

STANDI má špeciálny poťah z antibakteriálnej vinylovej kože s nekĺzavou štruktúrou. Perfektne odoláva chemikáliám, je dobre čistiteľný a plne dezinfikovateľný. Oceníte v lekárskom prostredí s potrebou dezinfekcie. Jednoduchú manipuláciu stoličky zaistí úchopové madlo pod sedákom.

Ochranný poťah

Na ochranu stoličky STANDI v špinavom prostredí sme vyvinuli dvojdielny látkový ochranný poťah (HX). Príjemný látkový poťah spríjemní aj dotykový komfort pri dlhšom sedení v letných horúčavách.

Nastavenie zdravotnej stoličky Standi

Viac informáciíKúpiť

Vyber si doplnok

Všetky doplnky