od 499,00 €

Kúpiť

Ergonomická stolička Therapia Standi

Malá VEĽKÁ stolička.

Minimalistická zdravotná stolička, inšpirovaná škandinávskym funkčným designom. Univerzálne riešenie pre moderné kancelárie, home office, ordinácie či priemysel.

Láska na prvý,ale aj na trinásty pohľad.

Inšpirujte sa a vyberte si svoju obľúbenú farbu, ktorá vám dodá energiu a zvýrazní vašu osobnosť v každom pracovnom prostredí.

Aktívne sedenie.

Standi ponúka veľa možností ozajstného aktívneho a zdravého sedenia. Výrazné tvarovanie správne podpiera chrbát a umožňuje i sedenie naopak – s opretým hrudníkom. Nechajte svoj chrbát odpočívať. Špeciálne tvarované sedadlo s voliteľným náklonom ponúka optimálny komfort v rôznych polohách a výškach sedenia, čo ocenia najmä tí, ktorí pracujú za výškovo nastaviteľnými stolmi.

Mysleli sme na všetko.

Stolička múdrav detailoch, revolučnáv materiáli.

Therapia Standi má špeciálny poťah z antibakteriálnej vinylovej kože s unikátnou nekĺzavou štruktúrou. Je veľmi dobre odolná voči chemikáliám, ľahko sa čistí a dezinfikuje. Oceníte ju najmä v lekárskych ordináciách, laboratóriách a všade, kde je potrebné udržiavať sterilné prostredie. Jednoduchú manipuláciu dosiahnete vďaka úchopovému držiaku pod sedadlom.

Dokáže sa prispôsobiť.

Vďaka svojej univerzálnej veľkosti sedíte na stoličke Standi absolútne pohodlne. Kvalitná mechanika s viacerými polohovateľnými funkciami zaisťuje vášmu chrbtu maximálny relax.

Popis funkcií

Aktívne sedenie

Chcete sedieť nízko, vyššie alebo úplne vysoko? Potrebujete pri sedení rôznu polohu, máte málo miesta a bežná stolička vám nevyhovuje? Vyskúšajte Standi. Prekvapí vás. Malá VEĽKÁ stolička.

Veľkosť

Standi sme navrhli tak, aby vyhovovala najmä menším a stredným typom postáv. Vyvýšenú variantu s oporným kruhom odporúčame používať k výškovo nastaviteľným stolom, do laboratórií, na recepcie a pod.

Poťahový materiál

Matná nekĺzavá vinylová koža (PVC) na príjemnom bavlnenom základe. Vysoká gramáž pre maximálnu odolnosť voči oteru. Materiál je dezinfikovateľný, jednoducho sa čistí a je vodovzdorný. Odoláva chemikáliám, vrátane krvi a moču. Spĺňa najvyššiu triedu nehorľavosti a odolnosti proti svetlu.

Polohovanie

Kvalitná celokovová mechanika ponúka nastavenie výšky, hĺbky a sklonu sedadla, dynamické sedenie s reguláciou prítlaku opierky, výškové nastavenie opierky, možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii. Možnosť voľby farby kovu, nízkeho alebo vysokého prevedenia a područiek.

Záruka

Záruka 5 rokov. Predpokladaná životnosť 10+ rokov.

Doprava

V rámci Slovenskej republiky je doprava ZADARMO.

Hodí sa jednoducho všade.

Od kancelárie po domáce pracovne, grafické štúdiá, študentské izby, ordinácie, až po tetovacie salóny. Standi obstojí aj v špinavých výrobných prevádzkach, chemických laboratóriách alebo na miestach, kde sa ľudia často striedajú.

S hlavou v oblakoch.

Máte výškovo nastaviteľný stôl a pri práci radi kombinujete sedenie a státie? Alebo niečo medzi tým? Špeciálne pre vás sme vyvinuli vyvýšenú stoličku Standi s nastaviteľným oporným kruhom. Môžete si vybrať variantu s područkami alebo aj bez nich. Doprajte si sedenie na vysokej nohe.

Therapia Standi vyvýšená

Viete, aký je trend sedenia? Neseďte! Buďte aktívni.

Široký rozsah nastavenia výšky sedu a nastaviteľný oporný kruh na nohy. Minimalistická, ale funkčná ergonómia pre najrozličnejšie činnosti a pozície. Dokonalé riešenie k výškovo nastaviteľnému stolu.

Technické parametre

 • Špeciálny tvar sedadla pre vyvýšený (škandinávsky) sed
 • Sedák umožňuje voliteľný negatívny náklon pre optimálnu ergonomický komfort
 • Nastaviteľná hĺbka sedu
 • Výškovo nastaviteľná opierka chrbta s oporou bedier
 • Nastaviteľný prítlak polohovania a aretácie sklonu opierky
 • Originálny úchop pre jednoduchú manipuláciu so stoličkou v sede
 • Nová synchrónna mechanika pre komfortné dynamické sedenie
 • Nekĺzavý vinylový poťah s antibakteriálnou úpravou
 • Kvalitný hliníkový pojazdový kríž s opornými pätkami
 • Kovové doplnky – čierne/chróm
 • Voliteľné odnímateľné područky 4D (nastavenie výšky, šírky, posun vpred a vzad, vytočenie)
 • Štandardné alebo extra zvýšené prevedenie s oporným kruhom

NX

Matná nekĺzavá vinylová koža Hlavný poťah stoličky (hlavné plochy).

Materiál: povrch PVC (100%), vnútrajšok 100% bavlna.
Gramáž: 800 g/bm.
Odolnosť voči oteru: 100.000 EN ISO 5470-2-2 (Martindale).
Nehorľavosť: EN 1021-1 (CIGARETTE), EN 1021-2 (MATCH), BS 7176 (LOW HAZARD), BS 5852 IS 5, BS 7176 (MEDIUM HAZARD), UNI 9175 Classe 1IM, FMVSS 302.
Dezinfekcia: materiál je možné dezinfikovať pomocou vhodných prostriedkov.
Odolnosť voči svetlu: 6 (ISO 105-B02).
Odolnosť voči moču: BS 3424 Part 19.

Čistenie: materiál s antimikrobiálnou úpravou. Ľahko čistiteľný a vodovzdorný materiál. Čistite vlhkou handričkou z mikrovlákna, namočenou vo vlažnej mydlovej vode, príp. čistiacimi prostriedkami „SKAI“. Znečistenie olejom, tukom, atramentom je nutné ihneď odstrániť.

Látku nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Na prípadné sfarbenie nohavíc a farebných textílií sa reklamácia nevzťahuje.

CX

Matná nekĺzavá umelá koža. Vedľajší poťah stoličky (predná časť sedadla s úchopom, horná časť opierky, područky).

Materiál: PVC (89%), CO/PES (11%).
Gramáž: 825 g/bm.
Odolnosť voči oteru: > 50.000 EN ISO 5470-2-2 (Martindale).
Nehorľavosť: DIN 4102 (PART 1, B2) NF M2, BS 5852 IS-0+1, EN1021-1+2, MVSS 302, FAR 25.853.
Dezinfekcia: materiál je možné dezinfikovať pomocou vhodných prostriedkov.

Čistenie: Ľahko čistiteľný a vodovzdorný materiál. Čistite vlhkou handričkou z mikrovlákna, namočenou vo vlažnej mydlovej vode, príp. čistiacimi prostriedkami „SKAI“. Znečistenie olejom, tukom, atramentom je nutné ihneď odstrániť.

Látku nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Na prípadné sfarbenie nohavíc a farebných textílií sa reklamácia nevzťahuje.

Ochranný látkový poťah z materiálu HX ponúka:

– príjemnejší komfort na dotyk pri dlhšie trvajúcom sedení než originálna umelá koža

– lepšie chráni originálne poťahy pred silným znečistením alebo mechanickým poškodením (domáci miláčikovia, dielne apod.)

– farebne zjednocuje poťah so stoličkami SENSE, ENERGY+, BODY+ (pri použití stoličiek v rovnakej kancelárii alebo na home office)

Standi štandardná Standi vyvýšená

Tak ktorá je tá vaša?

PorovnaťKúpiť