Zdravotná stolička E+Gamer

Stolička E+Gamer ponúka to najlepšie zdravotné sedenie Therapia, plnú ergonomickú výbavu a originálny farebný design. Pokiaľ máte záľubu v luxusnom športovejšom vzhľade s unikátnymi farebnými detailmi, je pre vás E+Gamer správna voľba. Zvýraznite svoju osobnosť a jedinečnosť prémiovou zdravotnou stoličkou najvyššej triedy, ktorá ozdobí každý interiér. Doprajte si plné sústredenie a najlepší osobný komfort pre dlhé hodiny pri sledovaní filmov, hranie hier alebo každodennej práci s počítačom.

V kombinácii s relaxačnou podnožkou (nie je v cene) neriskujete únavu ani bolestivé stavy ani pri naozaj dlhom sedení.

Nová mechanika HARD pri všetkých veľkostiach.

Therapia E+Gamer – prestížna stolička pre víťazov.

Záruka 5 rokov.

Tabuľka rozmerov
Vymazať
1399,00  s DPH

Záruka 5 rokov

Český výrobok

Patentované a chránené

Riešenie na mieru

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.cz

Biozóny

Zdravé sedenie Therapia vychádza z overeného revolučného systému biozón, ktoré šetrne a spoľahlivo udržujú telo v optimálnej komfortnej pozícii a aktívne bránia nezdravému sedu.

Unikátny sedák

Originálny sedák SOFT Comfort s dvojitým pružinovým roštom má priedušnosť 80% (platí pre látkový poťah HX). Predstavuje dokonalé pohodlie a najkomfortnejší sedák Therapia, ktorý kedy bol vyrobený.

Kvalitné materiály

Špeciálne penové materiály v kombinácii s pružinovým jadrom zaistia vďaka mimoriadnej vodoodpudivosti a priedušnosti dokonalý individuálny komfort bez prehrievania a nadmerného potenia.

Funkčný design

Každému detailu sme venovali maximálnu pozornosť. Aj zdravé sedenie môže byť krásne.

Mechanika

Polohovacia mechanika novej generácie HARD má výnimočný rozsah nastavenia hmotnosti a prispôsobí sa tak každému užívateľovi.

Špičková ručná práca

Špičková ručná práca a poctivá čalúnická remeselnosť robí zo stoličky Energy+Gamer výnimočný funkčný solitér, ktorý dodá vášmu interiéru absolútny luxus a prestíž.

Nastavenie zdravotnej stoličky E+Gamer

Viac informáciíKúpiť