Prestížna zdravotná stolička Therapia Energy+

Therapia Energy+ je našou najlepšou zdravotnou stoličkou a tiež vlajkovou loďou značky Therapia, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Ponúka nielen spoľahlivé zdravé sedenie a výnimočný osobný komfort, ale tiež dokonalú symbiózu jedinečných materiálov, ergonómie, prestížneho designu a špičkovej ručnej práce.

Nová mechanika HARD pri všetkých veľkostiach.

Záruka 5 rokov.

Tabuľka rozmerov
Vymazať
1399,00  s DPH

Záruka 5 rokov

Český výrobok

Patentované a chránené

Riešenie na mieru

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Odporúčané lekármi a fyzioterapeutmi - Overené 20 000 zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.cz

Biozóny

Zdravé sedenie Therapia vychádza z overeného revolučného systému biozón, ktoré šetrne a spoľahlivo udržujú telo v optimálnej komfortnej pozícii a aktívne bránia nezdravému sedu.

Sedák

Originálny sedák Therapia s dvojitým pružinovým roštom má priedušnosť 80% (platí pre látkový poťah HX). Vychutnaj si výnimočný komfort a osobné pohodlie pri každom dosadnutí.

Materiály

Špeciálne penové materiály v kombinácii s pružinovým jadrom zaistia vďaka mimoriadnej vodoodpudivosti a priedušnosti dokonalý individuálny komfort bez prehrievania a nadmerného potenia.

Mechanika

Polohovacia mechanika novej generácie HARD má výnimočný rozsah nastavenia hmotnosti a prispôsobí sa tak každému užívateľovi.

Špičková ručná práca

Špičková ručná práca a poctivá čalúnická remeselnosť robí zo stoličky Energy+ unikátny funkčný solitér, ktorý dodá vášmu interiéru luxus a prestíž.

Nastavenie zdravotnej stoličky Energy+

Viac informáciíKúpiť